Navrženo pro stylový život

Jak správně vybrat spodní prádlo jako dárek?

woman in red dress lying on bed

Jak správně vybrat spodní prádlo jako dárek?

Chcete udělat něco hezkého pro svou přítelkyni a získat za to vděk, který rozhodně oceníte? Nejlepší volbou je spodní prádlo jako dárek pro vaši drahou polovičku. Dívky se rády oblékají a krásné spodní prádlo je nejen nezbytným kusem oblečení, ale také skutečnou ozdobou jejich postavy.


JAK VYBRAT VELIKOST SPODNÍHO PRÁDLA?

Často se pořizuje špatná velikost spodního prádla. Souprava, která vypadá krásně a draze, ale nedá se nosit, protože kalhotky jsou příliš velké a košíčky podprsenky malé – toto rozhodně není nejlepší dárek. Jednoduchá rada třeba pro muže, kteří se rozhodnou udělat pro své dámy takové intimní překvapení: podívejte se na visačku spodního prádla, které má vaše přítelkyně na sobě, a uvidíte číslo. Velikost podprsenky se skládá z písmene a čísla, zatímco velikost kalhotek se skládá pouze z čísla nebo jen písmenka. Jakmile znáte parametry, které potřebujete, můžete si snadno koupit sadu spodního prádla. Pokud nemůžete najít čísla na zadní straně spodního prádla, můžete si ho vzít do obchodu a zkušený poradce vám pomůže určit velikost.

JAK VYBRAT BARVU DÁMSKÉHO SPODNÍHO PRÁDLA?

Při výběru barvy spodního prádla se řiďte preferencemi své přítelkyně. Podívejte se, jaké barvy obvykle nosí. Abyste se vyhnuli chybám, doporučujeme zvolit nejběžnější odstíny, které se líbí mnoha dívkám: černá, tělová, bílá, modrá, červená.


JAKÝ STYL SPODNÍHO PRÁDLA JE LEPŠÍ ZVOLIT?


Po výběru velikosti a barvy můžete přejít ke stylu. Zde vše závisí na postavě dívky. Pokud má menší velikost prsou, můžete si vyzvednout podprsenku s push-up efektem, pokud však má větší, vyberte si podprsenku s trojnožkami se širokými ramínky – takový model bude dobře podporovat hrudník a bude pohodlný pro každodenní nošení. Co se týče stylu kalhotek, nespěchejte s nákupem tang – ne všem dívkám se tento styl líbí. Dejte přednost klasickým modelům.

JAKÝ MATERIÁL SPODNÍHO PRÁDLA VYBRAT?


Výběr materiálu závisí na účelu spodního prádla. Pokud chcete své přítelkyni darovat běžné spodní prádlo, zvolte materiály, které jsou prodyšné. Může to být bavlna, satén, mikrovlákno nebo viskóza. Takové spodní prádlo nezpůsobuje nepohodlí a je ideální pro každý den.


Pokud chcete své ženě nebo přítelkyni darovat sadu erotického prádla, můžete si vybrat prádlo z kvalitních umělých tkanin, ale i z přírodního hedvábí, takové prádlo bude mnohem dražší, ale za ty peníze se vyplatí, protože na dívčím těle je to obvykle skutečné umělecké dílo.


Spodní prádlo jako dárek je pro ženu skvělým překvapením. Nic nepozvedne náladu krásné poloviny lidstva tak jako krásný odraz v zrcadle a obdivný pohled milovaného muže.

Podívejte se na nabídku našeho spodního prádla. Krásně sedí všem ženám.

Sdílet: