Navrženo pro stylový život

O nás

kdo jsme?

DiWear je značka oblečení založená v roce 2021. Specializujeme se na výrobu dámského spodního prádla a domácího oblečení. Spousta žen má problém se sebevědomím, a to si často ani neuvědomují, protože se to projevuje nepřímo – například, žárlí na své partnery, dovolují ostatním chovat se vůči ním ošklivě, bez respektu, trpí v zaměstnání, které nemají rádi, nosí staré oblečení a šetří na novém, nestarají se o sebe a konzumují jídlo, které jim nedělá dobře. Sebejistota se ale nerovná egoismus a vznášení se nad ostatními. Znamená to zdravý vztah se svým tělem, uvědomění a přijetí všech svých pozitivních a negativních stránek, a naslouchání svým potřebám. Misi DiWear je pomoct ženám naučit se milovat sama sebe a vykazovat lásku k sobě a svému tělu skrz komfortní a krásné domácí oblečení a spodní prádlo. Protože láska k sobě začíná tam, kde je žena sama se sebou např. doma a nehraje roli na lidech. S touto vizí vyvíjíme a sestavujeme každou z našich kolekcí a snažíme se vám za nabídnout maximum. Na webových stránkách DiWear najdete výrobky nejvyšší kvality.

Látky

Naše kvalitní látky odebíráme jen u ověřených dodavatelů, protože nám záleží na tom, z čeho děláme naše výrobky a co vy, naše milé zákazníci, nosíte na svém překrásném těle. Díky špičkovému zpracování, naše látky neztrácí barvu, neblednou, neroztahují se. U nás si každá vybere model a barvu, která ji sedne nejlépe a bude se v ní zároveň cítit komfortně.

proces

Začíná vše tím, že spolu s designerkou vymýšlíme nové modely, které dobře zapadnou do našeho portfolia a hlavně budou těšit nás a vás. Pečlivě sledujeme i trendy, proto u nás najdete trendy barvy a soupravy. Následně objednáváme vzorky nové kolekce barev, abychom vybrali ty nejlépe se hodící. Z našeho nápadu a vybrané látky vznikne vzorek. Až si společně doladíme konečnou podobu, pouštíme se do výroby většího množství.